Bogata oferta narzędzi blacharsko-lakierniczych renomowanych marek, spełniających najwyższe standardy jakości. Wzbogacona wykwalifikowanym personelem z zapleczem technicznym.

 

DYNABRADE

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników firma Dynabrade produkuje narzędzia przystosowane do centralnego odciągu pyłów jak również z systemem własnego odpylania, który transportuje drobiny z dala od operatora, silnika pneumatycznego i powierzchni obrabianej.

Wszystkie narzędzia ręczne wyposażone są w elementy, które zawierają osłony wykonane z tworzyw kompozytowych, wulkanizowanej gumy oraz izolowanych uchwytów, co w bardzo dużym stopniu eliminuje drgania i pozwala uniknąć wielu schorzeń związanych z eksploatacją narzędzi generujących drgania. Dodatkowo narzędzia posiadają izolowane termicznie obudowy ograniczające wpływ zimnego powietrza na operatora, a także systemy osłon i wytłumień redukujących do minimum poziom hałasu.
 
Wszystko to w zgodzie z obowiązującymi standardami oraz z myślą o użytkowniku.

 

FESTOOL

Narzędzia spełniające najwyższe wymagania. 

Od ponad 90 lat firma Festool zajmuje się produkcją elektronarzędzi, które charakteryzuje długa żywotność i funkcjonalność, prosta obsługa i wysoka jakość. Festool tworzy rozwiązania, które spełniają najwyższe wymagania klientów i oferują dodatkowe korzyści. Wszystko po to, by czynić pracę łatwiejszą i wydajniejszą. 

Festool – czyli procesy i systemy narzędziowe dla zwycięzców. Dla profesjonalistów, którzy wiedzą, że duży obrót można osiągnąć tylko dzięki najwyższej jakości, efektywności oraz wydajności. Dla specjalistów, którzy liczby rozumieją tak samo dobrze, jak lakiery, którzy wykonują wartościową pracę w jak najkrótszym czasie. Dla fachowców, którzy zrozumieli, co jest możliwe, a przede wszystkim, jak jest to możliwe. Dla ekspertów, którzy w wyścigu z czasem i konkurentami chcą być pierwsi na mecie. Każdego dnia. 

 

RUPES

Firma RUPES jest uważana za jednego z czołowych graczy na międzynarodowym rynku narzędzi profesjonalnych. Umiejętności inżynierów oraz najwyższa jakość produktów sprawiają, że Rupes jest jednym z bardziej rozpoznawalnych i cenionych marek na globalnym rynku narzędzi profesjonalnych. RUPES jest solidną Włoską grupą produkcyjną z 4 zakładami produkcyjnymi znajdującymi się w pobliżu Mediolanu.

Narzędzia pneumatyczne - Rupes projektuje i produkuje szeroką gamę narzędzi pneumatycznych do użytku profesjonalnego, bazując na konkretnej wiedzy fachowej wypływającej z budowy kpl. systemów odsysu pyłów.

Narzędzia elektryczne - Pełna gama profesjonalnych elektronarzędzi zaprojektowanych i wykonanych całkowicie w Rupes, jest w stanie zapewnić najwyższą jakość i niezawodność.

Narzędzia nisko woltowe (48/72v) - Narzędzia do specjalnych zastosowań, które mogą pracować w obecności dużych powierzchni metalowych, strefy zagrożone wybuchem, takich jak stocznie i platformy wiertnicze.

Systemy stacjonarne - Stacjonarne instalacje do wykorzystania we istniejącej infrastrukturze od 2 do 16 użytkowników. Urządzenia profesjonalne (turbiny) do scentralizowanych systemów, przeznaczonych do odsysania pyłu generowanego przez procesy szlifowania. Właściwe połączenie technologii, wydajności i designu.

Systemy mobilne - Systemy mobilne do użytku dla 1 lub 2 operatorów jednocześnie. Maksymalna elastyczność i łatwość zarządzania.

 

SATA

Firma SATA wyznacza nowe standardy w zakresie pistoletów lakierniczych, filtrów sprężonego powietrza oraz systemów ochrony dróg oddechowych.

Poprzez ścisłą współpracę z lakiernikami pracującymi w warsztatach i przemyśle, jak również z działami rozwoju oraz aplikacji przodujących producentów lakierów, wytwarza produkty o najwyższej wartości użytkowej.

Jakość firmy SATA jest znanym terminem wśród lakierników: ponieważ niezawodność, wytrzymałość oraz ergonomia produktów są w firmie SATA czymś oczywistym.

SATA wspólnie ze swoimi, kompetentnymi partnerami handlowymi w kraju i za granicą gwarantuje sprawny serwis.

W Niemczech oraz w wielu innych krajach świata firma SATA jest wiodącym producentem pistoletów lakierniczych. Ten sukces stanowi dla nich zobowiązanie.

 

Skontaktuj się z doradcą - narzędzia

     
Patryk  
+48 507 048 990  
p.nojszewski@ukleja.com.pl  
oddział Ujście
 
     

mini Menu

 linia CAR  linia CT linia LIC Drewno
 Promocje  Pomocnicze  Narzędzia Kosmetyki
PDS MSDS Sklep On-Line