Promocje Autokolor

      • Lakier bezbarwny P190-598 MS jest to dwuskładnikowy lakier bezbarwny o doskonałej jakości, prosty w użyciu, charakteryzuje się dobrą wytrzymałością oraz połyskiem. Może być stosowany w przypadku potrzeby szybszego schnięcia na powietrzu lub gdy ważna jest duża przepustowość w miejscu pracy.

Promocja dotyczy lakieru bezbarwnego P190-598 5,0l
wraz z utwardzaczem P210-796 2,5l.

Lakier powinien być mieszany w proporcjach 2:1 oraz rozcieńczalnik P850-1491/2/3/4 10-15%.

Należy pamiętać, aby aplikować w dwóch pełnych warstwach i stosować 5 minutowy czas przewietrzania pomiędzy warstwami.

O cenę zapytaj swojego handlowca!

  • Lakier bezbarwny P190-6650 HS jest to dwuskładnikowy lakier bezbarwny o dużej odporności, w pełni zgodny z normami VOC. Gwarantuje mocne i trwałe wykończenie o wysokim połysku. Oferuje szereg rozwiązań - od szybkiego 25-minutowego wygrzewania w 60 stopniach w przypadku małych napraw, po 40-minutowe wygrzewanie, idealne do aplikacji w wysokich temperaturach i na większych powierzchniach.


 

Może być nakładany na dwa sposoby, standardowo na 2 warstwy i 1,5 warstwy gdzie po jednej cienkiej warstwie aplikuje się drugą, pełną warstwę bez odparowania pomiędzy warstwami.

      • Lakier bezbarwny Deltron UHS D8130

Promocja dotyczy lakieru bezbarwnego Deltron UHS D8130

Lakier bezbarwny Deltron UHS D8130, to dwuskładnikowy lakier bezbarwny 2Kprzeznaczony do napraw pojazdów oryginalnie polakierowanych w systemie jedno- lub wielowarstwowych kolorów bazowych. Lakier w pełni zgodny z normami VOC.

Może być nakładany na dwa sposoby: standardowa 2 warstwowa aplikacja, lub „ekspresowa” na 1,5 warstwy gdzie na jedną średnią (ciągłą) warstwę nakładana jest pełna warstwa, bez odparowania między warstwami.


 

Promocja Dynabrade

Tylko teraz! Rewelacyjna szlifierka w super cenie!!

Zaprojektowana do wydajnej obróbki wykańczającej materiałów kompozytowych, powłok lakierniczych i powierzchni metalowych.

Małe wymiary i lekka waga pozwalają na wygodne używanie szlifierki w niedostępnych miejscach, nawet przez długi czas!
Mała średnica oscylacji 2,5mm (3/32”) pozwala na uzyskanie wysokiej jakości wykończenia.

Komplet zawiera stopę szlifierską Loop-Face o wymiarach 70x198mm. Możliwa jest późniejsza zamiana podstawy na stopę typu delta, również dostępną w naszej ofercie.

O cenę zapytaj swojego handlowca!!