Narzędzia lakiernicze


  • Dynabrade

Podobnie jak w przypadku lakierów przy wyborze narzędzi stawiamy na najwyższą jakość. Dlatego też w naszej ofercie znajdują się profesjonalne, doskonałe i innowacyjne narzędzia pneumatyczne firmy Dynabrade.

       

Bogata oferta zawiera bardzo szeroką gamę narzędzi blacharsko-lakierniczych oraz przemysłowych, spełniających najwyższe standardy jakości.

Narzędzia cechuje doskonała ergonomia i komfort obsługi. Ich kształt i waga są optymalnie dostosowane do ręki lakiernika pozwalając tym samym na dłuższą i mniej męczącą pracę.

       

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników firma Dynabrade produkuje narzędzia przystosowane do centralnego odciągu pyłów jak również z systemem własnego odpylania, który transportuje drobiny z dala od operatora, silnika pneumatycznego i powierzchni obrabianej.

Wszystkie narzędzia ręczne wyposażone są w elementy, które zawierają osłony wykonane z tworzyw kompozytowych, wulkanizowanej gumy oraz izolowanych uchwytów, co w bardzo dużym stopniu eliminuje drgania i pozwala uniknąć wielu schorzeń związanych z eksploatacją narzędzi generujących drgania. Dodatkowo narzędzia posiadają izolowane termicznie obudowy ograniczające wpływ zimnego powietrza na operatora, a także systemy osłon i wytłumień redukujących do minimum poziom hałasu.
 
Wszystko to w zgodzie z obowiązującymi standardami oraz z myślą o użytkowniku.


  • Sata