Współpraca z takimi producentami jak 3M, Norton, Chamäleon, pozwala na dostarczenie naszym klientom najwyższej jakości materiałów pomocniczych i lakierniczych, a nasze działania są wsparte bogatym doświadczeniem i wykwalifikowanym personelem – a wszystko po to, aby sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów.

Dystrybucja - tylko sprawdzone produkty i marki.

 

3M

3M Company jest jednym z największych amerykańskich koncernów, prowadzącym zdywersyfikowaną działalność przemysłową, oferującym innowacyjne rozwiązania technologiczne.

Profesjonalne produkty 3M do napraw blacharsko - lakierniczych pomagają warsztatom na całym świecie osiągnąć perfekcyjne wykończenie.

Firma 3M posiada w ofercie produkty dla użytkowników indywidualnych, począwszy od mycia samochodu poprzez ostateczne zastosowanie preparatu do wykańczania powierzchni. Każdy z naszych produktów zapewnia doskonałe, profesjonalne wykończenie, w zależności od potrzeb mogą być używane także osobno.

Wysokiej jakości materiały ścierne to ważny element w procesie naprawy blacharsko - lakierniczej. Firma 3M posiada w ofercie szeroką gamę materiałów ściernych wykorzystywanych w rożnego rodzaju aplikacjach. Zastosowanie najnowszych technologii zwiększa wydajność, redukuje zapychanie oraz pozwala osiągnąć doskonałe wykończenie. Materiały ścierne 3M dostępne są w różnych rozmiarach oraz gradacjach.

 

NORTON

Norton, wiodąca marka na światowym rynku materiałów ściernych oferuje pełny asortyment wysokiej jakości produktów, zaprojektowanych w celu zastosowania we wszystkich możliwych operacjach wymagających użycia materiałów ściernych i we wszelkich gałęziach przemysłu.

Jako lider pod względem rozwiązań technologicznych, Norton znajduje się na czele producentów przemysłowych, oferujących najnowocześniejsze rozwiązania będące źródłem wartości dodanej. Każdego roku, Norton inwestuje w rozwój działu R&D w celu promowania innowacyjnych pomysłów zmierzających do zrewolucjonizowania rynku materiałów ściernych. To zamiłowanie do innowacji sprawia, iż firma zaskakuje rynek coraz nowszymi produktami, zapewniającymi klientom korzyści wynikające z faktu usprawnienia procesów produkcji.

Produkty Norton są projektowane i wytwarzane według najwyższych standardów jakościowych w celu zagwarantowania ich użytkownikom bezpieczeństwa i komfortu. Norton spełnia wszelkie światowe wymogi standardów jakościowych i bezpieczeństwa.

 

CHAMÄLEON

Marka Chamäleon została wprowadzona po raz pierwszy w Schwerte w 1965 roku. Zarówno wówczas jak i dzisiaj wysokiej jakości materiały szpachlowe są produkowane pod charakterystycznym czarno-żółtym logo.

W przeszłości produkty Chamäleon były produkowane głównie z myślą o rynku niemieckim i już wtedy charakteryzowały się wysoką jakością na której mogli polegać profesjonalni użytkownicy.

Po tym jak postanowiono zwiększyć zastosowanie produktów szpachlowych i jednocześnie polegać na produktach wyprodukowanych w Niemczech, ekspansja na rynek międzynarodowy oraz poszerzenie asortymentu produktów były naszym głównym celem w 2002 roku. W konsekwencji marka została przekształcona w osobną firmę z wykwalifikowanym kierownictwem, którego głównym celem był rozwój i ekspansja. Heidelberg, miasto położone w trójkącie Rhine-Neckar, zostało wybrane jako główna siedziba firmy. Lokalizacja ta, z powodu swojej infrastruktury, oferowała idealne warunki do rozwoju nowej strategii.

Chamäleon GmbH zdołała zrealizować założone wówczas cele i z sukcesem umocnić swoją pozycję na rynku międzynarodowym oferując szeroki asortyment produktów do naprawy karoserii. Drogą do sukcesu jest odpowiedni balans pomiędzy idealną ceną i wysoką jakością oferowanych produktów. To sprawia, że produkty o czarno-żółtym logo są dzisiaj jednymi z najchętniej wykorzystywanych w wielu krajach.

 

VALUE-PRO

Dla każdego warsztatu kluczowe znaczenie ma jakość wykonanej naprawy. Każda naprawa powinna być wykonana z największą starannością, a warunki zewnętrzne lub sprzęt lakierniczy nie powinny negatywnie wpływać na jakość pracy. Marka VALUE-PRO została specjalnie zaprojektowana do jak najwydajniejszej pracy w zróżnicowanych warunkach aplikacji. 

Zespół techniczny VALUE-PRO skupił się na zaprojektowaniu jak najlepszych produktów przy wykorzystaniu dotychczasowych sprawdzonych technologii. Wszystkie produkty charakteryzują się łatwością mieszania i aplikacji, zapewniając w ten sposób stałą, dobrą jakością wykończenia. 

W bogatej ofercie VALUE-PRO można znaleźć szeroki asortyment dodatków umożliwiających wysokiej jakości wykończenie przy maksymalnie prostym systemie, bez względu na wielkość naprawy i porę roku. 

Produkty VALUE-PRO dostępne są w niewielkich opakowaniach, a ilość rozcieńczalnika i utwardzacza w opakowaniach są dokładnie dopasowane do konkretnego produktu. Dzięki temu możesz być pewien, że kupujesz taką ilość, jaką potrzebujesz do naprawy i ani kropli więcej. To czyni system VALUE-PRO efektywnym kosztowo, a jednocześnie zapewnia wysoką jakość naprawy. 

 

EASY-LINE

Easy-line to linia produktów powstała z wieloletniego doświadczenia i nowoczesnej technologii. Ma nam do zaoferowania szeroką gamę produktów takich jak: lakiery bezbarwne, utwardzacze, podkłady i rozcieńczalniki. Stworzona dla profesjonalistów z myślą o skróceniu i ułatwieniu procesu technologicznego w warsztacie lakierniczym. Produkty te zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić łatwość aplikacji oraz dobrą jakość wykończenia każdej powierzchni.

 

Skontaktuj się z doradcą - Materiały

     
Patryk  
+48 507 048 990  
p.nojszewski@ukleja.com.pl  
oddział Ujście
 
     

mini Menu

lakiery samochodowe
lakiery przemysłowe
lakiery
do drewna
materiały uzupełniające kabiny
lakiernicze
wyposażenie
lakierni
Sklep On-Line                  PDS i MSDS
 
 
AUTOKOLOR Ukleja SocialMedia